O sklepie

Witamy na naszej stronie NaturalneWedliny.pl wszystkich miłośników dymem wędzonych ,naturalnie przyprawionych, tradycyjnych wędlin.

 

O sklepie

 

 

 

Nasz sklep powstał w związku z coraz to większą świadomością konsumentów poszukujących zdrowych, smacznych, dobrze przyprawionych, pełnych smaku i aromatu wędlin, które pamiętamy z czasów dzieciństwa.

 

Tradycyjnymi recepturami chcielibyśmy wzmocnić Państwa przekonanie, że w czasach ekspansji ogromnych zakładów mięsnych, wędlinopodobnych tworów, jest na rynku miejsce dla niewielkiej, starannej produkcji , nawiązującej do tradycyjnych przedwojennych receptur.

Wyroby z zakładu, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem są w stu procentach wytworzone naturalnie, nie ma w nich barwników, ulepszaczy smakowych, substancji mięsozastępczych, sztucznych aromatów, białek oraz środków poprawiających wiązanie wody, jak też chemicznych substancji konserwujących. Naturalnym konserwantem oferowanych przez nas produktów jest sól oraz peklosól, które wykorzystujemy w długim procesie peklowania mięs. Starannie wyselekcjonowane mięso użyte do produkcji pochodzi z małej, lokalnej ubojni. Przyprawy takie jak: pieprz, majeranek, czosnek, jałowiec, kminek, gałka muszkatołowa nadają naszym wędlinom niepowtarzalnego smaku. Niesamowitego aromatu zaś długotrwały proces wędzenia naturalnego.

 

 

 

Niewielka, lokalna wędzarnia, której produkty oferujemy na stronie NaturalneWedliny.pl zarejestrowana została pod numerem weterynaryjnym: PL 30017206. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są legalnie dopuszczone do obrotu a wieprzowina  pozyskiwana jest z małej lokalnej ubojni i posiada każdorazowo świadectwo badań weterynaryjnych.

Zdjęcia produktów są naszego autorstwa i prezentują dokładnie takie wyroby jakie mogą stać się przysmakiem na Państwa stołach.

     

Gwarantujemy naszym Klientom pełne zadowolenie z wyrobów.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz okazje w najniższych cenach